Benzersiz Ten Rengine Sahip 8 İnsan


Dünya üzerinde yaşayan bazı insanlar, özel ten renklerine sahipler. Bu insanlar sahip oldukları ten rengiyle, büyük kitleler tarafından tanınır hale gelmiş. Gelin farklı ten renklerine sahip insanları yakından inceleyelim. Videoya başlamadan önce, kanalımıza abone olmayı ve videoları kaçırmamak için, bildirimleri açmayı unutmayın. İyi seyirler…

8- Nastya Zhidkova
Nastya Zhidkova, 1996’da Rusya’da doğdu. Bu aralar internette oldukça popüler ve dünyanın en güzel albino kızı olarak bilinmekte. Nastya, Rusya’da güzellik ve moda sektöründe aktif olarak çalışıyor. Aynı zamanda kendisi yetenekli bir müzik insanı. Albino hastalığı sonrası Nastya, üstüne gelen tüm farklı bakışlara rağmen oldukça başarılı bir şekilde kendi mesleğini sürdürmekte ve Rusya’da önemli projelerde çalışmakta.


7- Nikia Phoenix
Çiller genellikle beyaz tenli insalara özgü bir şeydir. Fakat Nikia Phoneix bir siyah olmasına rağmen yüzünde tıpkı bir beyaz gibi çilleri bulunmakta. Küçükken okul yıllarında arkadaşları ona şu tür kelimeler kullanmış “Sen bir beyaz gibi davranıyorsun, siyahların çilleri olmaz” demişlerdir. Adeta okul yıllarında uzaylı muamelesi gördüğünü söyleyen Nikia günümüzde insanlardan farklı oldupu için halinden çok memnun. Hatta bu yüzündeki çiller ve saç görünümünden dolayı Coca-Cola’nın reklam yüzü bile olmuş.


6- Connie Chiu
Connie Chiu Çinli bir ailenin dördüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. Connie Chiu’yu kardeşlerinden ayıran özelliği albino hastası olması. Connie’nin ailesi onun iyi bir eğitim alabilmesi için İsveç’e taşınmışlar. Connie ten renginin ona hediye etmiş olduğu güzelliğinden dolayı 24 yaşında modellik dünyasına etkili bir giriş yapmıştır. Modellik kariyerinin yanısıra caz müzisyenliğide yapan bu kadın büyük etkinlikler ve sahnelerde yer alıyor.


5- Winnie Harlow
Winnie Harlow 4 yaşına geldiğinde vücudunun göbek bölgesinde anlam verilemeyen küçük bir beyaz nokta belirmiştir. Ten rengi git gide açılmaya başlayan Winnienin yaşı büyüdükçe beyaz noktaları vücudunu sarmaya başlamış. Winnie’nin hayatı Tyra Banksın onu keşfetmesiyle değişiyor. Yirmibirinci American’s next top model yarışmasına katılmış ve burada 5 incilik derecesi elde etmiştir. Modellik hayatına şuanda Barselona’da devam etmekte. Winnie Harlow aynı zamanda bir basın sözcüsü ve aktivisttir.


4- Stephen Thompson
Stephen Thompson’ın farklı ten rengi, onu ünlü Fransız giyim markası Givenchy’nin marka yüzü yapmış. Stephen Thompson eski antik yunan dönemindeki tanrı heykellerine benzetilmekte. Pek çok insan tarafından da farklı ten rengi yüzünden oldukça karizmatik kabul edilmekte. Stephen, pek çok kez podyumlarda ve müzik kliplerinde oynamış. Stephen Thompson’ın bir gözünde görüş kaybı bulunmakta. Aynı zamanda albino olmayan bir ikizide bulunuyor. Ayrıca bu adam, 2007 yılında bir de müzik albümü çıkarmıştır.


3- Khoudia Diop
Khoudia Diop, ” Melanin Tanrıçası ” olarak ünlenen ve afrikanın en ünlü modellerinden biri olan genç bir kız. Senegal’de doğan ve farklı ten rengi yüzünden çocukluğunda sıkıntılar çeken bu kadın, bu günlerde oldukça popüler. Ten renginin koyuluğu nedeniyle çocukken diğer insanlar tarafından aşağılanan ve kötü muameleye maruz kalan bu kadın, günümüzde pek çok insanın ilham kaynağı. Diop: ” Bir yetişkin olarak her gün kendimi daha fazla sevmeyi ve olumsuz insanları dikkate almamayı öğrendim ” diyerek, günümüzde kendisiyle dalga geçen insanları takmadığı özellikle belirtmiş. Instagram’da 400 binin üzerinde takipçisi bulunan kadın, sosyal medyada pek çok insanın ilgi odağı durumda.


2- Sir Maejor
Sir Maejor 1988’de Amerikada doğmuştur. Kendisi Albino model ve profesyonel bir aktördür. Amerikan Horror story’de bir sezon oynamıştır. Albino olduğu için okul hayatında büyük sıkıntılar çekmiştir. Arkadaşları tarafından dışlanan Sir Maejor günümüzde halinden oldukça memnun ve medyada çalışmaya devam ediyor.


1- Fritz Liedtke ve Brock Elbank
Fritz Liedtke ve Brock Elbank farklı bir ten renklerine sahip değiller. Fakat onlar yetenekli birer fotoğrafcı. Farklı ten rengine sahip insanları ölümsüzleştirmeleri ve bunları sergisinde paylaşmaları, onları bu videoya soktu. Fritz’in bu fotoğrafındaki genç kızın ismi bilinmiyor. Sanatçının en beğendiği fotoğraflarından birisi bu. Brock Elbank’ın ” Çilli tenlerin güzelliği ” isimli bu çalışmasında oldukça etkileyici. Vücudundaki çilleri tüm doğallığı ile sergileyen kadını fotoğraflayan Brock Elbank, tüm dünya çapında farklı ten rengindeki insanları fotoğraflamaya çalışyor.

Video: Hangi emoji bu yazıya uygun?

Komik Komik
0
Komik
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı
Harika Harika
0
Harika
Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Trend Trend
2
Trend

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds