Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız 7 Kadın/Erkek


Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız 7 Kadın/Erkek

Kanalımı takip edin: https://goo.gl/8Yf9Su
Facebook : https://goo.gl/mo5AkQ

Çocukların Oynamaması Gereken 10 Yasaklanmış Oyuncak : https://youtu.be/MQ_8Cp9fVKc

Diğer Hesaplarımız:
Google+ : https://goo.gl/nKBFi4
Twitter : https://goo.gl/y3sbmS
Genel Videolar Oynatma Listesi: https://goo.gl/7u4rvX
—————————————————————————————————–
Bazı insanlar şaşırtıcı hayat hikayelerine sahiptir. Doğuştan sahip oldukları hastalıklar ya da daha sonraları kazandıkları yaşam biçimleriyle, karşınızda inanamayacağınız insanlar…

– Lina Medina
5 yaşında karnında karnının şişmesi sonucu ailesi tarafından hastaneye götürülen minik kız dünyanın en genç annesi. Lina Medina sadece 5 yıl 7 ay 21 günlükken doğum yaparak dünyanın en genç annesi olmuştur. Lina’da görülen bu durumun sebebi ise ” puberto perekoks ” denilen bir hastalık. Bazı kız çocuklarının 8 yaşından önce adet görmesi olayı Lina’da 5 yaşlarındayken gerçekleşmiş ve nadir bir hastalık yaşamasına sebep olmuştur. 5 yaşında sezeryan ile sağlıklı bir erkek çocuk dünyaya getiren Lina günümüzde yaşamaktadır. Doğurduğu Gerardo isimli çocuk ise 40 yaşında kemik iliği hastalığından yaşamını yitirmiştir. Çocuğun babası ise günümüzde dahi bilinmemektedir.

– Duangjay Samaksamam
Duangjay isimli bu 61 yaşındaki kadın dünyanın en büyük ellerine sahip. Tayland’da yaşayan bu kadının, tek bir elinin ağırlığı 9.5 kilogram. 9 yaşından beri sahip olduğu bu hastalık ile yaşan kadın için ise hayat oldukça zor. Ellerini hareket ettirirken büyük bir acı yaşadığını belirten kadın hiç okula gitmemiş ve genelde insanlardan uzak yaşamaya çalışmış.

– Mangli Munda
Hindistanlı 18 yaşındaki Mangli Munda, yapılan bir tören ile evlendi. Fakat işin garip tarafı Munda’nın evlendiği şey bir sokak köpeği. Kızın ailesi bu evlilik için geleneklere uygun şekilde düğününüde yaptı. 18 yaşındaki kızın köpek ile evlenmesinin nedeni ise kızın lanetli olarak görülmesi. Yapılan evliliğin amacı ise Munda’nın üstündeki laneti evleneceği köpeğe geçirmek. Sembolik olan bu evlilikten sonra genç kız yeni taliplerini bekliyor.

– Sara Mapelli
Meditasyon’da sınırları zorlayan kadın Sara Mapelli kendisini kraliçe arı olarak tanımlıyor. Vücuduna konan 12.000 arı ile meditasyon yapan kadın bu işi tam 10 yıldır sürdürmekte. Üstüne kanan bu arıların kendini rahatlattığını ve arıların üstünde kanatlarını oynattığı sırada kendisinin başka diyarlara gittiğini söyleyen kadın arıların kendisini koruduğunu söylüyor.

– Janice ve David Haley
Janice ve David Haley çiftinin oldukça tuhaf bir hayvan sevgisi var. Çift evlerinde 2 adet bengal kaplanı besliyor. Dişisinin 180 erkeğinin 270 kilogram ağırlığında olduğu Bengal kaplanları ile oynayan ve bahçelerinde besleyen çift onlarla köpek gibi oynuyor, seviyor ve hatta bebek gibi öpüyor.

– Chandre Oraon
Hindistanlı bu adam ülkenin maymun tanrısı olarak ilan edilmiş durumda. Bunun sebebi ise adamın belinde bulunan kuyruğu. İnanışa göre maymun kral Hanuman’ın kuyruğuna dokunmak bolluk ve bereket sağlar. Bu sebeple Chandre Oraon’un kuyruğuna dokunmak için her gün bir çok insan adamın oturduğu köye geliyor ve kuyruğuna dokunuyor. Adam ise bundan şikayetçi değil ve bunun tanrı tarafından kendisine verilmiş bir hediye olduğunu düşünüyor.

– Matt Gone
ABD’li Matt Gone isimli bu adamın vücudunun %98’i dövme ile kaplı. Kafasında dama desenleri bulunan, gözlerinin akını bile dövmeyle boyatmayı başarmış bu adam mutasyonları çok sevdiğini söylüyor. İnsan dama tahtası olarak bilinen bu adamın görüntüsü ise oldukça tuhaf…
—————————————————————————————————–
Daha fazla video için sitemizi ziyaret edin:

AnasayfaHangi emoji bu yazıya uygun?

Komik Komik
0
Komik
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
1
Şaşırtıcı
Harika Harika
1
Harika
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Trend Trend
0
Trend

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds