İnanamayacağınız En Tuhaf 7 Genç


Dünyada yaşayan birbirinden ilginç insanlar, gerek fiziksel özellikleriyle, gerek davranışları ile insanların dikkatini çekmeye başarmıştır. İşte karşınızda inanamayacağınız genç yaştaki insanlar.

7- Elisany Silva
21 yaşında Brezilya’da yaşayan Elisany Silva 2.06 cm boyu ile dünyanın yaşayan en uzun kadını. Uzun boylu olduğu için tüm gözler Elisany Silvanın üerinde. Bu şekilde üstünde bir takım baskılar hissetiğini söylesede, genç kız ileride bu boy avantajınıda kullanıp bir model olmak istediğini belirtmiş.

6- Shivanath ve Shivram Kardeşler
Hindistanlı Shivanat ve Shivram isimli bu iki çocuk, dünyada ender görülen bir kardeşlik yaşıyor. 12 yaşında olan çocuklar siyam ikizleri. Doğumdan itibaren birlikte yaşayan bu yapışık ikizlerde akciğer, kalp ve beyin ayrı organlar. Tüm işlerini beraber gören, okula beraber gidip gelen ikizler gündelik yaşamlarını gayet normal bir şekilde karşılayabiliyor. Aslında ikizlerin cerrahi operasyon ile ayrılması mümkün. Fakat ayrılırlarsa ameliyattan sonra bir tanesi yatalak olmak zorunda. Zaten ne ikizler nede babaları böyle bir ameliyata karşı. İkizler ölene kadar beraber olmak istediğini belirtiyor.

5- Venus Isabelle Palmero
17 yaşındaki Venus Isabelle Palmero isimli bu genç kız oyuncak bebeğe benzemek için bütün yolları deniyor. Oyuncak bebeklere benzemek için her ay yüklü miktarlarda kıyafet alışverişi yapan, makyaj videoları izleyen ve çeşitli şekillere giren bu genç kız tam bir oyuncak bebek özentisi olmak istiyor.

4- Alexandra Allen
Alexander Allen, sıradışı hastalığını ilk kez 12 yaşında keşfetti. Zamanla alerjisinin şiddetinin arttığını belirten genç kız artık nemli havaların, terin ve hatta gözyaşlarının bile cildinin kaşınmaya, kızarmaya ve acımaya başlamasına neden olabildiğini söyledi. Alexander Allen isimli bu kızın suya karşı alerjisi bulunuyor. Haftada sadece iki ya da üç kez soğuk suyla ve çok kısa süreli duş alabildiğini belirten Allen, hastalığının yıllar geçtikçe daha da şiddetlenmesinden endişe duyduğunu belirtti. Dünyada tıbbi kayıtlara geçmiş sadece 50 kişide suya alerji tespiti bulunmakta. Tam nedeni bilinmeyen alerji, hastaların cildinin su ile temas ettiğinde reaksiyon göstermesine neden oluyor.

3- Ciera Swaringen
Ciera, nadir bir cilt rahatsızlığı olan, her 500.000 doğumda bir görülen bir hastalık ile doğmuş ve bu yüzden vücudu ben ve doğum lekeleriyle kaplı. Cieara’nın yaşadığı bu hastalık doğumundan beri onunla olduğundan genç kızın hayatınıda bir parça olumsuzlaştırmış. Çevresindeki bir çok insanın onunla alay ettiğini belirten Ciera artık bunlara aldırış etmediğini söylüyor.

2- Varya Akulova
Ukraynalı olan 23 yaşındaki Varya Akulova tam 300 kilo kaldırarak Günnes Rekorlar Kitabına adını yazdırdı. 4 yaşından beri antreman yapan ve sporu hayatının bir parçası yapmış bu kız öyle çok abartı kaslı bir vücudada sahip değil. Doğuştan normalın üstünde bir güçe sahip olduğu düşünülen Varya Akulova yeni rekorlar kırmaya hazırlanan bir geç kız.

1- Girija Srinivas
19 yaşındaki Hindistanlı Girija Srinivas, sahip olduğu hastalığı sebebiyle bir bebek vücuduna sahip. Fakat Girija’nın hayata tutunmak için çok büyük bir nedeni var. Girija, fiziksel gelişimi ve hareket yeteneğini etkileyen nadir bir hastalıkla dünyaya geldi. Bazı kaynaklara göre genç kız 76 santim boyunda ve 12 kilo ağırlığında. Bulunduğu durum onu fiziksel olarak kısıtlasa da, zihinsel kapasitesi etkilenmemiş. Fakat tabi ki bu durum Srinivas’ın rahat bir hayat sürmesi için yeterli değil. 19 yaşındaki bu kızın gerçekleştirmeyi istediği bir hayali var. Srinivas, ünlü bir sanatçı olmayı umuyor. Resim yapmayı çok seven ve tüm vaktini buna ayıran Srinivas, işini çok ciddiye alıyor ve kariyerine yurt dışında devam etmek istiyor.

 

Bir önceki yazımız olan Tarihte Gerçekleşen İnanılmaz Uçak Kazaları başlıklı makalemizde uçak, uçak kaza raporu ve uçak kazaları hakkında bilgiler verilmektedir.E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir