Korkunç Şekilde Ters Gitmiş 5 Sihirbazlık Numarası


Sihirbazlar dünyanın dört bir yanında gösterilerini sergilerken bir çoğu insanların ağzını açık bırakıyor. Aylarca üzerinde uğraştıkları numaraları sergileyen sihirbazların bazen şansları yaver gitmeyebiliyor. Her ne kadar insanları çok şaşırtsalar ve büyük ilgi görseler de yaptıkları gösterilerde zarar gören bazı sihirbazlar da mevcut. İşte karşınızda sihirbazlık numarası yaparken gösterileri beklenmedik şekilde gerçekleşen insanlar.

– Samuel Koch
Samuel Koch 2015’te canlı olarak televizyonda sergilediği bir gösterisinde herkesi şok etti. Samuel Koch ayağına yaylı ayakkabılar giydi ve 5 dakika içerisinde üzerine gelen 5 otomobilin üzerinden atlamaya çalıştı. Üzerine gelen 4. otomobili babası kullanıyordu. Samuel tam bu otomobilin üzerindende atlamaya çalışıyordu ki dengesini kaybetti ve aracın arkasına yüz üstü olarak düştü. Yarışma bir anda yarıda kesildi ve Samuel hastaneye kaldırıldı ve komaya girdi. Almanyada 29 yıldır yayınlanan ” Wetten, dass? ” isimli program ilk kez yarıda kesilmiş oldu ve hem stüdyoda ki hem de ekranlarında ki izleyiciler şok oldu.

– Benjamin Rocker
Siyah Herman adı altında gösteriler yapan adam her ne kadar listemizde olsada o doğal yollardan yaşamını yitirdi. Siyah Herman Afro-Amerikan bir sihirbazdı. Bu sebeple o dönem genelde siyahi izleyiciler için gösteriler yapıyordu. Gösteriler sergilediği dönemde popüler olmasının nedeni, kendini canlı canlı toprağın altına gömmesiydi. Toprağın altında gömülü vaziyette üç gün kalabiliyordu. Fakat bir gösterisinde toprağın altındayken kalp krizi geçirdi ve bu sebeple yaşamını yitirdi. Gösterisi sırasında kimse buna inanmadı ve herkes bunun şovun bir parçası olduğunu düşündü.

– Canasta
Canasta kendini sıvı dolu varillerin içerisine kilitleyip oradan bir şekilde kurtulduğu gösterileriyle tanıttı. Yaptığı şovlar bir çok insanın ilgisini çekiyordu ve hayranlıkla izleniyordu. Su dolu varillerin içerisine giriyor hiç bir şey olmamış gibi oradan çıkabiliyordu. Fakat ne yazık ki 19302da sergilediği gösterisinde bazı planları ters gitti. Kendini su dolu varilin içerisine koydu ve varil kilitlendi. Girdiği varil tahmin ettiğinden küçüktü ve Canasta hareket edemedi ve boğularak can verdi.

– Charles Rowen
Charles Rowen ya da gizemli araba sergilediği bir çok numarayla insanların ilgisini çekmiş ve bir çok insan tarafından takip edilen bir sihirbazdı. Güney Afrikalı olan Charles’ın en popüler numaralarından birisi ise elleri ve ayakları bağlı iken tehlikeli durumlardan kurtulmasıydı. Ayrıca çıplak ayakla kırılmış cam parçalarının üzerine defalarca atladı. Fakat 1930’da sergilediği bir gösterisinde beklenmediği bir durumla karşılaştı. Elleri iyice bağlanan ve deli gömleğine benzer bi ceket giydirilen Charles kendisine saatte 40 kilometre hızla gelen bir arabadan kurtulmayı deniyecekti. Fakat gösteri Charles’ın tahmin ettiği gibi gitmedi ve zamanında ipleri çözemedi. Araba Charles’a hızlı bir şekilde çarptı. Hastaneye kaldırılan Charles tüm suçun kendinde olduğunu kabul etti.

– Joseph Burrus

Joseph Burrus’un en büyük hayallerinden biri Harry Houdini’ye meydan okumaktı. 1992’de sergilediği bir gösterisinde bunu denedi. Joseph Burrus canlı canlı kendini toprağın altına gömüyor ve oradan beklenmedik şekillerde canlı çıkabiliyordu. Fakat son gösterisinde çıtayı biraz yükseltti ve plastik bir tabutla 7 metre derinliğe gömülmek istedi. Fakat unuttuğu bir şey vardı. Tabut plastikti ve 7 metre aşağıda toprağın ağırlığını kaldıramıyordu. Plastik tabut kırıldı ve adam 7 metre toprak altında ezilerek yaşamını yitirdi.

Bir önceki yazımız olan Anlamak İçin İki Kere Bakmanız Gereken Fotoğraflar başlıklı makalemizde fotoğraflar, iki ve kerez hakkında bilgiler verilmektedir.Hangi emoji bu yazıya uygun?

Komik Komik
2
Komik
Korkutucu Korkutucu
2
Korkutucu
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Harika Harika
0
Harika
Üzücü Üzücü
2
Üzücü
Trend Trend
0
Trend

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds