Resimlerde İlk Gördüklerine Göre Sana Seni Anlatıyoruz


İçindekiler

Bu test göz yanılsamalarından oluşmaktadır. Son yıllarda oldukça popüler olan bu testler kişinin karakteri hakkında önemli ipuçları vermektedir. Birçok psikolog tarafından da kullanılan bu testler internet kullanıcıları tarafından da oldukça beğenilmektedir. Bu testte önemli olan ilk gördüğünüz figüre dikkat etmenizdir çünkü zaten biraz daha dikkatlice bakarsanız diğer figürleri de görebilirsiniz. Ancak testin sonuçlarını çok fazla dikkate almanızı önermiyoruz çünkü bu test profesyonel bir test değil. Sadece sizin karakteriniz hakkında önemli ipuçlarını size verebilir.

1.

1-2

2.

2-2

3.

3-2

4.

4-2

5.

5-3

Bonus.

6-2

Sonuçlar

1- Aslan : Korkularınla hatta en büyük korkularınla bile yüzleşmekten korkmuyorsun, bu yüzden sen çok cesur birisin. Egzotik kuş : Zaman zaman uçarı ve sorumsuz bir insan olabiliyorsun. Aynı zamanda yaratıcı bir kişiliğin ve dünyayı daha iyi bir hale getirme gibi büyük bir isteğin var.


2-Ördek : Hayatınızda duygular çok önemli çünkü siz duygularınızla hareket ediyorsunuz. Genellikle çok hızlı duygu değişimleri yaşıyorsunuz ve çok ani kararlar veriyorsunuz. Tavşan : Mantık hayatınızda birinci sırada yer almaktadır. Her haraketinizin sonuçlarını düşünüyorsunuz ama bu düşünerek hareket etmek söylenenin aksine sizi soğuk ve duyarsız bir insan yapmıyor.


3- Timsah : Her şeyi kontrol altında tutmayı ve bunun sonucunda sorumluluk almayı seven bir karaktere sahipsiniz. Sizden çok iyi yönetici ve lider olabilir. Kuş : Eğer sonunda yıldızlar varsa zorlu yokuşlardan gitmeyi umursamayan bir yapıya sahipsiniz. Birileri tarafından yönlendirilmenin sizin için bir sakıncası yok, bu sizin kendi fikrinizin olmadığı anlamına gelmemekte. Başkalarına meydan okumak yerine uzlaşma sağlamayı daha çok tercih ediyorsunuz. Bu da sizi daha samimi ve girişken yapıyor.


4- Köpeğin Burnu : Eğer resimde köpeğin burnunu gördüyseniz bu resmi soldan sağa incelediğiniz ve sıradan bir kişi olmadığınız anlamına gelmektedir. Mantıksal düşünen ve gerçeğin tutarlı analizini yapan bir karaktere sahipsiniz. Köpeğin bacağı ve kuyruğu : Eğer köpeğin bacağı ve kuyruğunu fark ettiyseniz daha orjinal kararları beğendiğiniz anlamına gelmektedir. Bu mantıklı düşünmeyi kullanmadığınız anlamına gelmez, yalnızca bir sorunu çözmeye çalışırken yaratıcı bir yaklaşımı tercih ettiğinizi gösterir.


5- Öpüşen Çift : Eğer bu iki resimde de ilk olarak öpüşen bir çift gördüyseniz, hayatınızda en önemli şey sevgidir ve sevgiye sahip olabilmek için her şeyi yapabilecek cesarettesiniz. Aynı zamanda siz tüm ilişkilerinizde bu aile, arkadaş, sevgili olsun fark etmez hepsinde ilk olarak sevgiyi arıyorsunuz. Kadın Veya Çocuk Başı : Ancak bu resimde kadın veya çocuk başı gördüyseniz, içinizdeki çocuğun sesine biraz önem vermenizin zamanı geldiğini göstermektedir. Aynı zamanda annenizle olan ilişkinizi analiz etmeli ve düzeltmelisiniz.


Bonus: Wolverine: Muhtemelen Marvel'ın büyük hayranıdır. Tony Stark'ın karizmasından, Kaptan Amerika'nın dayanıklılığından veya Wolverine'in ağır gözükmesinden zevk almayan hiçbir şey sizi mutlu etmeyecektir. Batman: DC'nin büyük bir hayranı olma olasılığınız çok yüksek. Gotham City'deki karanlık sokakları ve birinci sınıf süper kötülükleri, tabii ki, Dark Knight'a tapıyorsunuz

Bir önceki yazımız olan Türkiye'yi Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz Testi başlıklı makalemizde test, türkiye ve türkiye testi hakkında bilgiler verilmektedir.E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds