Zaman Yolcusu, Bu Videoyu 2045 Yılında Kaydetti ..!!


Son yıllarda zamanda yolculuk yaptığını, gelecekten geldiğini iddia eden çok sayıda kişi bulunmaktadır. Geleceğe giderek neler olup bittiğini öğrendiğini öne sürenler, gelecekte bizlerin neler beklediğine dair açıklamalar da yapıyorlar. İnsanlık tarihinde bu tarz iddialarda bulunup açıklama yapan çok sayıda kişi var. Peki siz zamanda yolculuk ettiğini iddia eden kişilere inanıyor musunuz? Bu sorunun cevabını yazımızın sonunda bizimle yorumlar kısmından paylaşmanızı istiyoruz. Bugün de sizlere 2045 yılından geldiğini iddia eden bir kişiden bahsedeceğiz. Bakalım adamın iddia ettiği şeyler bu konudaki fikirlerinizi değiştirecek mi?

Geçtiğimiz günlerde internette yayılan ve çok sayıda kişi tarafından gerçekliği tartışılan bu videonun kahramanı 2045 yılından geldiğini ve bilim insanı olduğunu iddia eden birisi. Gelin bu adamın yaptığı açıklamaya yakından bakalım.
İlk olarak 2045 yılından geldiğini iddia eden görüntüdeki kişi bunu hızlı yapmam lazım diyerek lafa başlıyor. Daha sonra ise beni izliyorlar ve burayı terk etmeden önce fazla zamanım yok diyerek devam ediyor. Bir şey göstermesi gerektiğini söylerek ağlamaya başlıyor ve her halinden çok korktuğu belli.
Sonrasında ise insanların bunu bilmesinin hakları olduğunu ve anlattıklarına inanılmasının çok zor olduğunu ama inanmaları gerektiğini belirtiyor. Ayrıca günümüzde zamanda yolculuğun mümkün olduğunu, geleceğe seyahat edebildiğimizi ancak bunun yetkililer tarafından biz insanlardan saklandığını da dile getiriyor. 2045 yılından geldiğini iddia eden görüntüdeki adam aynı zamanda bilim insanı olduğunu ve makineler üzerinde çalıştığını da belirtiyor.

2028 yılında zaman makinelerinin yaygınlaştığını ve kamuya açıldığını, 2045 yılında ise insan ve robotların birleştiğini iddia ediyor. Söyledikleriyle yetinmeyen adam bir de 2045 yılında dünyaya yapay zekanın hükmettiğini, 2028 yılında ülkelerin yok olduğunu ve tüm dünyanın tek bir yapay zekanın kontrolü altında birleştiğini söylüyor. Tüm bunları söylerken çok gergin olduğu her halinden belli ve sürekli fazla zamanım yok şu an bana bakıyorlar diyor.
Geleceğin günümüzden çok farklı olduğunu söyleyen adam gelecekte özel hayat diye bir şeyin olmadığını da ekliyor. Gelecekte insanları geçmişe gönderebilen makineler üzerinde çalıştığını söyleyen adam insanların onları gelecekte neler beklediğini bilmeleri gerektiğini belirtiyor.
İnsanlığın son yıllarını yaşadığını iddia eden adam çok yakın bir gelecekte insanlıkla robotların tek bir varlık olacaklarına ve yapay zekanın dünyaya hükmedeceğini iddia ediyor. Uzay makineleri ile insan makinelerinin yer değiştireceğini de belirten adam gelecekte bildiğimiz devlet yönetiminin ve insanlığın olmadığını tekrarlıyor.

Son olarak ise yazımızın en başında da söylediği tableti çıkarıyor ve 2045 yılında çektiğini iddia ettiği bir görüntüyü kameraya doğru tutuyor. 2045 yılında mega şehirlerde insanların yaşayacağını söyleyen adam uçan arabaların olduğunu ve nüfusun çok olduğunu da belirtiyor. Hatta aşırı insan yoğunluğundan dolayı bazı kişiler Mars'a yaşamak için gönderilmiş. 2045 yılında insan beyninin tıpkı günümüzde bilgisayarlara yapıldığı gibi format atıldığını belirten adam daha sonra şimdi gitmem gerekli diyerek oradan hızla uzaklaşmıştır.
Zamanda yolculuk yaptığını iddia eden adamın tabletinde göstermeye çalıştığı videonun devamı ise şu şekilde. Peki siz adamın gerçekten 2045 yılından geldiğini düşünüyor musunuz? Sizce gerçekten zamanda yolculuk mümkün olabilir mi? Yoksa izlediğimiz her şey bir kurmaca mı? Bizimle yorumlar kısmından düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın.Hangi emoji bu yazıya uygun?

Komik Komik
3
Komik
Korkutucu Korkutucu
2
Korkutucu
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Harika Harika
0
Harika
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Trend Trend
0
Trend

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals