Aile Köpek Yavrusu Yetiştirdiğini Sanıyordu.. 2 Yıl Sonra Tamamen Farklı Bir Şey Olduğu Ortaya Çıktı


Biz insanların en iyi en sadık dostları olan köpekler kesinlikle evde beslenilecek hayvanlar arasında en doğru seçimdir. Peki ama evcil hayvan olarak sahiplendiğiniz köpek aslında bir köpek değilse. Tepkiniz ne olurdu? Gelin bu inanılması güç durumu yaşamış Çin’li adamın başına gelenlere birlikte bakalım.

2013 yılında Çin'in Yunan eyaletinde Wang Kaiyu adındaki adam Vietnamlı birisinden Tibet Mastifi ırkı iki köpek yavrusu almıştır. Fakat kısa bir süre içerisinde hayvanların iki ayak üzerinde yürümeye başlamasıyla şüpheye düşmüştür. Her gün iki kova erişte ve bir kutu meyve ile beslenen köpek görünümlü ayılar ayrıca kimi zaman karınlarını doyurmak için tavukları öldürmeye de başlamışlardır.
Aynı zamanda hayvanların giderek büyümeye başlaması ve daha çok ayı gibi görünmeye başlamaları tüm aile bireylerini korkutmaya başlamıştır. Bunun üzerine ailenin talebiyle eve gelen veterinerler köpek sanılan iki hayvanın aslında Asya Siyah Ayısı olduğunu belirtmişlerdir. Bu gerçeği öğrendikten sonra ise aile büyük bir şok yaşamıştır.
Nesli tükenmekte olan bir ayı ırkına mensup bu ayılar hemen Yunnan Yaban Hayatı Kurtarma Merkezi'nin koruması altına alınmıştır. Aile ise 2 yıl boyunca köpek sandıkları evcil hayvanlarının ayı çıkmasıyla uzun sürecek bir şaşkınlık yaşamışlardır.Hangi emoji bu yazıya uygun?

Komik Komik
1
Komik
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı
Harika Harika
1
Harika
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Trend Trend
0
Trend

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds