Erkeklerin Nefret Etmesine Rağmen Kadınların Yapmaktan Vazgeçmediği 6 Davranış


Şimdiye kadar sürekli kadınların erkeklerden beklentileri ve sevdikleri şeyler ile ilgili birçok şey izlemiş ve okumuşsunuzdur. Ancak olaylara tek taraflı bakmamak gerektiğini bildiğimiz için bu listemizde erkeklerin kadınlarda nefret ettikleri şeyleri ve şikayetlerini araştırdık ve liste haline getirdik.

1. Her Şeyden Şikayet Edilmesi :

1-5.gif

Erkeklerin kadınlarda nefret ettiği şeylerin başında kesinlikle kadınların şikayetçi olmaları gelmektedir. İlişkilerin ilk başlarında bu durum erkekler tarafından alttan alınsa da ilerleyen yıllarda erkekler için çekilmez bir hale gelmektedir. Özellikle kadınların erkekler üzerinde egemen olmaya çalışmaları, sürekli sorgulamaları, her şeyden bir olay yaratma çabaları erkeklerin kadınlarda katlanamadıkları ilk özelliktir.

2. Alışveriş :

2-6.gif

Erkeklerin en çok muzdarip oldukları bir diğer konu ise kadınların alışverişe olan bağımlılıklarıdır. Gerçekte erkekler kadınların alışveriş yapmasından rahatsız olmazlar. Rahatsız oldukları şey onlarla vakit geçirmek için yanlarına gelen erkek arkadaşlarını alışveriş merkezlerine sürükleyip mağaza mağaza dolaştırmalarıdır. Özellikle deneme kabinlerinde geçen uzun saatler, kadınların kararsızlıkları erkeklerin nefret ettikleri şeylerin başında gelmektedir.

3. Telefon Karıştırılması :

3-6.gif

Kadınlar tarafından karıştırılan telefonlar erkeklerin sinir olduğu bir diğer konudur. İzinsiz veya emrivaki bir şekilde kadınlar tarafından karıştırılan telefon ve bilgisayarlar erkeklere çok itici ve özel alana müdahale gibi gelmektedir. Bir de buna telefon ve e-posta şifrelerinin istenmesi eklenirse erkekler iyice çileden çıkmaktadırlar.

4. İmalar :

4-5.gif

Çoğu erkeğin kadınlarda nefret ettiği bir diğer konu ise üstü kapalı söylenen sözler ve imalardır. Çoğu kadın birlikte olduğu erkekle ilgili sıkıntılarını direk söylemek yerine imalarda bulunarak onun anlamasını ister ancak erkekler bu durumdan çok rahatsız olurlar. Erkekler genelde ilişkilerinde her şeyin açık açık konuşulmasını ve tartışılmasını isterler.

5. Karşılaştırılmak :

5-8.gif

Kadınların ilişkilerinde yaptıkları ve erkeklerin de çok sinir olduğu bir diğer şey sürekli başkalarıyla karşılaştırılmaktır. Aşkım şunlar şuraya gitmiş bizde gidelim, Arkadaşımın sevgilisi ona ne almış bana da alsana gibi cümleler erkekleri çok sinir etmektedir. Başkalarının ilişkisi ile kendi ilşkisinin karşılaştırılmasının yanında bir de erkekler kendi dışında başka erkeklerin de övülmesine asla tahammül edemezler.

6. Aşırı Makyaj :

6-4.gif

Her erkek bakımlı kadın sever ancak bunun abartılmaması gerekmektedir. Toplumda var olan genel algının aksine erkekler oyuncak bebek gibi makyaj yapıp süslenen kadınları çok itici bulurlar. Çoğu erkek makul oranda makyaj yapmış hatta hiç makyaj yapmamış doğal halindeki kadınlardan daha çok hoşlanmaktadırlar.Hangi emoji bu yazıya uygun?

Komik Komik
7
Komik
Korkutucu Korkutucu
1
Korkutucu
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
10
Şaşırtıcı
Harika Harika
6
Harika
Üzücü Üzücü
5
Üzücü
Trend Trend
3
Trend

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals