Kocası Mektupla Boşanma Talep Etti, Eşi Parlak Bir Cevapla Onu Kelimelerine Pişman Etti


Dünyada yaşanılan kötü ve acı olaylardan bile kimi zaman komik ve yararlı dersler çıkarılabilmekte. Tıpkı biraz sonra bahsedeceğimiz boşanma hikayesinde olduğu gibi. İçerisinde dram, intikam ve komediyi barındıran bu yaşanmış hikaye internette paylaşıldıktan sonra hızlı bir şekilde dünya genelinde yayılmaya başlamıştır.
Tüm hikaye adamın eşinden boşanmak istediğini belirten mektubu yazmasıyla başlamış ve ardından kadın eşine intikam niteliğinde akıl dolu bir mektup yazmıştır.
Bir gün eşinden boşanmak istediğine kesin bir şekilde karar veren adam karısına ondan ayrılmak istediğini söyleyen bir mektup yazmıştır. Adam mektuba şunları yazmıştır;

Sevgili Eşim,
Bu mektubu sana senden sonsuza dek ayrılmak istediğimi söylemek için yazıyorum. 7 yıllık evliliğimiz boyunca hep iyi bir eş oldum ve mutluyduk. Ancak bu son iki hafta tam bir cehennemdi.
Patronun işten ayrıldığını söylemek için beni aradı ve bu artık son damla oldu.
Geçen hafta eve geldin ve yeni kestirdiğim saçlarımı, senin için pişirdiğim en sevdiğin yemeği ve hatta yeni alıp giydiğim ipek bokserı bile fark etmedin. 2 dakika içerisinde yemeğini yedin ve daha sonra televizyon izleyip  hemen uykuya daldın.
Bana artık beni sevdiğini söylemiyorsun; karı-kocayı birbirine bağlayan şeyleri artık yapmıyoruz. Ya beni aldatıyorsun ya da artık beni sevmiyorsun; neyse! Konu şu ki ben gidiyorum.
Eski Kocan.
Not : Beni bulmaya çalışma. Kız kardeşin ve ben Batı Virginia'ya yerleşiyoruz!
Hayatta mutluluklar.

Adamın karısına yazdığı mektup kulağa çok kötü geliyor değil mi? Ama bu konuda aceleci davranmayın çünkü şimdi kadının adama yazdığı o zekice mektubu okuyacağız.

Sevgili Eski Kocam,
Bu mektuptan başka günümü hiçbir şey daha iyi hale getiremezdi. İyi bir eşten çok uzak olmana rağmen evet 7 yıldır evliyiz bu doğru.
Evet çok fazla televizyon izliyorum çünkü televizyon senin bitmez bilmeyen sızlanma ve mızmızlanmalarını bir az da olsun bastırıyor.
Düşündüğünün aksine saç kesimini fark ettim ama küçük bir kız çocuğundan farksızdı ve bunu sana söylemek istemedim. Çünkü annem beni böyle yetiştirmedi.
Favori yemeğimi pişirdiğin zaman ise beni kız kardeşimle karıştırmış olmalısın çünkü ben 7 yıldır domuz eti yemiyorum.
Yeni aldığını söylediğin bokserların fiyat etiketine bakınca 49.99 dolar olduğunu gördüm ve tesadüfe bak ki aynı gün kız kardeşim benden 50 dolar borç para istedi.
Tüm bunlardan sonra seni hala sevdiğimi fark ettim ve ilişkimizi düzeltmek için bir şeyler yapmaya karar vermiştim. Bu yüzden lotodan 10 milyon dolar kazanınca işten ayrıldım ve ikimiz için Jamaikaya uçak bileti aldım. Ama eve gelince sen çoktan gitmiştin. Ama hayatta her şeyin bir nedeni vardır. Umarım her zaman istediğin tatmin edici yaşama sahip olursun. Avukatım, yazdığın mektubun benden tek bir kuruş almayacağını söyledi. Bu yüzden kendine çok iyi bak.
Eski karın, dünya kadar zengin ve özgür!

Yazılan iki mektuptan da anladığımız gibi adam eşini onun kız kardeşiyle aldatıyormuş ve kadının tüm soğukluğu bu durumdan şüphelendiği içinmiş. Eğer adam daha iyi ve sadık bir eş olsaydı şimdi eşiyle birlikte Jamaikanın sıcak kumsallarında denize giriyor olacaktı. Ama bunun yerine eski eşinin kız kardeşiyle Batı Virginia'da sade bir hayat yaşıyor. Kadın ise hem zengin hem mutlu hem de özgür.Hangi emoji bu yazıya uygun?

Komik Komik
0
Komik
Korkutucu Korkutucu
1
Korkutucu
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
1
Şaşırtıcı
Harika Harika
16
Harika
Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Trend Trend
0
Trend

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds