Kostümleriyle Rahat Edememiş 7 Süper Kahraman


Sahip oldukları muhteşem yetenekler ve süper güçleriyle havalı kostümler içinde, masum insanları kurtaran süper kahraman filmlerini izlemek için birçok insan gün saymaktadır. Peki çoğumuzun yerinde olmak isteyeceği süper kahramanları canlandıran oyuncular, bu kostümler içinde gerçekten mutlular mı? Pek sanmıyoruz. Bugün sizlere giydikleri süper kahraman kıyafetleri içerisinde hiç rahat etmemiş 7 oyuncudan bahesedeceğiz.

1- Örümcek Adam (Andrew Garfield)

Listemizin ilk sırasında Örümcek Adam rolünü başarıyla canlandırmış Andrew Garfield yer almakta. Film serisi boyunca giydiği süper kahraman kostümünden çok fazla rahatsız olan Andrew katıldığı bir televizyon programında bu sıkıntısını dile getirmiştir. Kıyafet fazlaca dar olduğu için hatlarının gereğinden çok göründüğünü düşünen aktör, çekimler sırasında kendisini fotoğraflayan magazincilerden de fazlaca rahatsız olmuştur.

2- Black Widow (Scarlett Johansson)

Natasha Romanova ya da nam-ı diğer Black Widow, Yenilmezler filminde meğerse kan ter içinde kalmış. Hava çok sıcak olduğu için kostüm içerisinde aşırı derecede terlediğinden şikayet eden Johansson, çekim sonunda çoraplarını sıktığında su aktığını ifade etmiştir. Ayrıca güzel oyuncu Yenilmezler filmi serisinde dublör kullandığı ve aksiyon sahnelerinde kıyafetleri yıprandığı için birden fazla kostüm kullanmıştır.

3- Mystique (Rebecca Romijn)

X-Men serisinde yer alan mutant karaktere başarılı oyuncu Rebecca Romijn hayat vermiştir. Listemizdeki diğer oyuncuların aksine Rebecca filmin çekimleri sırasında bir kostüm giymemiş, vücudunun tamamı makyaj sanatçıları tarafından boyanmıştır. Rebecca'nın vücudunun boyanması ise tam 8 saat sürmüş ve bu süre Rebecca'yı hayli zorlamıştır. Bunun dışında üzerinde hiç kıyafet olmadığı için kendisini çıplak hisseden Rebecca bu konuda da çekimler sırasında hayli zorlanmıştır.

4- Batman (Ben Affleck)

Başarılı aktör Ben Affleck'in hayat verdiği süper kahraman Batman filmin çekimlerinden sonra maalesef Ben Affleck'in en favori süper kahramanı olmamış. Çünkü gerçek bir Batman kostümü yerine daha geniş bir hareket aralığına izin veren bir hareket yakalama kıyafeti giyen Ben filmin çekimleri sırasında kendisini bir kahraman gibi hissetmediğini dile getirmiştir. Çekimler sırasında giydiği kıyafeti gülünç ve utanç verici bulan Ben'in Batman hakkındaki hayalleri yerle bir olmuşa benziyor.

5- Harley Quinn (Margot Robbie)

İster inanın ister inanmayın, Suicide Squad filminin başrol oyuncusu süper seksi Harley Quinn kostümünün ardında maalesef mutsuz bir Robbie bulunmakta. Robbie, Quinn'in ışıltılı ve eğlenceli olan kostümünü ilk başta çok beğendiğini fakat sonrasında kısa şortunun tüm hatlarını belli ettiği için çok rahatsız olduğunu belirtmiştir. Ayrıca üzerinde kostüm varken herkesin kendisine bakmasından da çok huzursuz olan Robbie kısaca çoğu kişinin beğendiği kostüm içerisinde çok mutsuz olmuştur.

6- Black Panther (Chadwick Boseman)

Captain America: Civil War filminde Kara Panter karakterini canlandıran Boseman, videodaki diğer oyuncular gibi kostümü ile zor anlar yaşamıştır. Wakanda Kralı, 30-35 derece sıcaklıkta yapılan çekimlerde yüzünün ve vücudunun tamamını kaplayan kostüm içerisinde zaman zaman nefes almakta bile güçlük geçmiştir.

7- Wonder Woman (Gal Gadot)

En efsane kadın kahraman olan Wonder Woman filminde kahramanımızı Gal Gadot canlandırmıştır. Listedeki diğer oyuncular gibi filmin çekimleri sırasında kostümüyle ciddi problemler yaşayan Gal, en sonunda kostümünün altında gördüğünüz iç çamaşırı giymiş ve bir nebze de olsun rahat etmiştir.Hangi emoji bu yazıya uygun?

Komik Komik
0
Komik
Korkutucu Korkutucu
2
Korkutucu
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Harika Harika
0
Harika
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Trend Trend
0
Trend

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals