Okyanusa Doğru Sürüklenen Aracın Ve İçerisindeki Çocukların Heyecanlı Kurtarılma Anları


Eşiyle birlikte okyanusun yanındaki yolda arabasıyla gitmekte olan adam bir anda okyanusa doğru giden aracı fark etti. Aracın içerisinden çocuklar bizi kurtarın diye bağırmaktaydı. Adam ve kadın okyanusa doğru sürüklenen araçta garip bir şeyler olduğunu fark ettiler ve kadın hemen olayı kameraya çekmeye adam ise araca doğru koşmaya başladı.

 

1-105

Araca yaklaşan adam olayın hayal ettiğinden daha korkunç olduğunun farkına vardı. Aracın arka koltuğundaki 2 küçük çocuk yardım edin, annem bizi öldürecek diye bağırıyordu. Okyanusun diğer tarafında kız arkadaşıyla arabalarında oturan üniversite öğrencisi de çocukların bağırışlarını duymuş ve hemen onlara doğru koşmaya başlamıştı. Aracın yanına gelen 2 cesur adam bir yandan direksiyondaki kadını durdurmaya bir yandan da araçtaki çocukları kurtarmaya çalışıyorlardı.

2-97

Arabanın direksiyonundaki kadın, araçtaki çocukların annesiydi ve hiçte iyi bir durumda değildi. 2 adamın mücadelesine rağmen kadın aracını durdurmamakta ve okyanusa doğru sürmekte ısrar etmekteydi. Kadın için ne çocukların yalvarışları ne de 2 adamın mücadelesi bir şey ifade etmiyordu.

3-98

Aracı kullanan kadının zihinsel sorunları olduğu ve kız kardeşinin umutsuzca yardım almasını istemesine rağmen olaydan bir gün önce hastaneden çıkış yaptığı daha sonra ortaya çıkmıştır.

4-95

Aracın yanında bulunan üniversite öğrencisi Robinson aracın kapısındaki açıklığı fark edip arka koltuktaki 2 çocuğu kucaklamış ve araçtan çıkarmıştır. Fakat daha sonra aracın içerisinde küçük bir çocuğun daha olduğunu anlamış ve onu da çıkartmak için uğraşmaya başlamıştır. Bu sırada can kurtaranlar ve polisler olay yerine gelmiş ve 2 adama yardım etmeye başlamışlardır. Olayı fark eden insanlar ise dışarıdan heyecanla ve korkuyla küçük çocukların kurtarılmasını izlemekte ve kameralarıyla olayı çekmekteydiler.

5-94

6-91

Kurtarıcıların da gelmesiyle arka koltuktaki küçük çocuk da kurtarılmış ve anne de kalabalığı fırsat bilerek araçtan inmiş ve sakin bir şekilde uzaklaşmaya başlamıştır. Çocukların üçünün de araçtan çıkarılmasının üzerinden 1-2 dakika geçtikten sonra büyük bir dalga aracı alıp içine çekmiştir. Büyük bir felaketten kıl payı kurtulunmuştur. Çocuklar ve kadın aracın içerisinden çıkarıldıktan sonra kurtarıcılar okyanusun derinliklerine doğru sürüklenen aracı kurtarmaya başlamışladır.

7-90

8-84

Yetkililer, olayın ardından annenin tutarsız cevaplar verdiğini ve hamile olduğunu anlamışlardır. Aynı zamanda birkaç gün önce kadının kız kardeşinin onu şikayet ettiği ve polisle temas halinde olduğu da ortaya çıkmıştır. Çocuklar olayın ardından koruma hizmetlerine verilmiş, anne de hastaneye kaldırılmıştır.

9-82

Mart 2014'de gerçekleşen bu olayın son davası Aralık ayında görülmüş ve kadın tutuklanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Eşinin Karanlık Tarafını Keşfedene Kadar Mükemmel Bir Kadınla Evlendiğini Düşünen Adam başlıklı makalemizde ayrılık, evlilik ve gizem hakkında bilgiler verilmektedir.Hangi emoji bu yazıya uygun?

Komik Komik
0
Komik
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Harika Harika
0
Harika
Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Trend Trend
0
Trend

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.