Şimdiye Kadar Edilmiş En İyi Evlilik Teklifleri


Bugün sizlere dünyanın dört bir yanında gerçekleşmiş en güzel ve benzersiz evlenme tekliflerinden bahsedeceğiz. Bu liste sevgilisine uzun bir süredir evlenme teklif etmeyi planlayan ama tam olarak nasıl edeceğine karar veremeyenler için güzel bir fikir olacak.

1.

Denizin tam ortasında su kayağı yaparken evlenme teklifi almak ya da evlenme teklifi etmek ister miydiniz? Görüntülerde izlediğiniz genç çift su kayağı yaparken hayli ilginç bir evlenme teklifine imza atmışlar. Sevgilisinin hemen önünde diz çökerek ona evlenme teklif eden genç adam sevgilisini hayli şaşırmış ve mutlu etmiştir. Tekneye geçince müstakbel damat gelinin parmağına yüzüğü takarak teklifi sonlandırmıştır. Eminiz bu sıra dışı evlilik teklifi birçok erkeğe güzel bir fikir olmuştur.

2.

İkinci evlenme teklifi de bir önceki gibi adrenalin dolu. Arkadaşlarıyla birlikte yüksek bir binanın çatısına çıkan genç adam sevgilisine hayli ilginç bir evlenme teklifinde bulunmuştur. Önce duvara çıkan genç adam sevgilisine evlenme teklif etmiş ve arkadaşından yüzüğü kendisine atmasını istemiştir. Bunun üzerine arkadaşı yüzük kutusunu atmış fakat genç adam kutuyu yakalarken bir anda dengesini kaybetmiş ve aşağıya düşmüştür. Tüm bu anlarda genç kadının yaşadığı korku ise kesinlikle görülmeye değer. Büyük bir korkuyla aşağıya bakan genç kadın gördüğü manzara karşısında hem şaşırmış hem de rahatlamıştır. Çünkü sevgilisi şişme bir yatağın üzerine düşmüş ve ingilizce kadına evlenme teklifi etmiştir. Kadın ise bu güzel sürpriz karşısında tabii ki de adama evet yanıtını vermiştir.

3.

Bu evlenme teklifinde ise adam sevgilisine çok özel ve benzersiz bir evlilik teklifi etmek istemiş ve uzunca bir düşünme aşamasından sonra nasıl bir teklifte bulunacağına karar vermiştir. Sevgilisi ve çok yakın arkadaşlarıyla sinemaya giden genç filmin ortasında tuvalete gideceğim diye sevgilisinin yanından ayrılmıştır. Genç kadın ise sevgilisinin tuvalete gittiğini düşünmüş ve birazdan yaşayacaklarından habersiz filmi izlemeye devam etmiştir. Sonrasında ise film araya girmiş ve ekrana genç adamın çektiği o güzel klip gelmiştir. Genç kadın izledikleri karşısında şaşkınlığı ve mutluluğunu gizleyemezken sevgilisi dışarıda hazırlıklara başlamıştır. O sırada genç çiftin tüm ailesi ve yakın dostları sinema salonuna girmişler ve arkada sessizce beklemeye başlamışlardır. Klibin sonunda genç adam sevgilisinin yanına gelmiş ve evlenme teklifini etmiştir. Genç kadın ise elbette bu güzel ve ince düşünülmüş teklife mutlu bir şekilde evet demiştir.
Bu muhteşem ve etkileyici evlilik teklifi ise eminiz birçok genç kızın hayallerindeki evlilik teklifidir.Hangi emoji bu yazıya uygun?

Komik Komik
0
Komik
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Harika Harika
1
Harika
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Trend Trend
0
Trend

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds