125 Yıllık Kişilik Testi : Resimde Gördüğünüz İlk Hayvan Karakteriniz Hakkında Önemli İpuçları Veriyor.


1892 yılında Almanya’da bir dergide yayımlanan bu resim o günden itibaren birçok psikoloji ve bilim alanında kullanılmaktadır. Resimde görülen ilk hayvan figürü kişilerin problemlere yaklaşımı ve yaratıcılıkları konusunda önemli ipuçları vermektedir. Peki siz bu resme ilk baktığınızda ilk olarak hangi hayvanı görüyorsunuz veya iki hayvanı da aynı anda görüyor musunuz?

 

 

1-16

1. Ördek

2-15

Eğer resimde ilk olarak kırmızıyla yuvarlak içerisine alınmış yeri gaga olarak düşünüp ördeği gördüyseniz bu sizin problem çözme konusunda daha önce denenmiş ve kesin yollara başvurduğunuzu göstermektedir. Aynı zamanda oldukça kurallı ve sorumluluklarınıza düşkün kişilersiniz. Risk almak yerine emin adımlar atmayı ve ciddi, kuralcı hareket etmeyi tercih ediyorsunuz.

2. Tavşan

3-13

Eğer resimde ilk olarak kırmızıyla işaretli yerin içerisini kulak olarak düşünüp tavşan gördüyseniz, bu özgür ruhlu ve problem çözme konusunda kendi yaratıcı yollarınıza güvendiğinizi göstermektedir. Ayrıca siz risk alma konusunda kendinize daha fazla güvenmektesiniz.

3. Hem Ördek Hem Tavşan

4-12

Ancak önemli olan iki hayvanı da birlikte görmek. Yapılan araştırmalara göre bu resimde iki hayvanıda gören kişilerin sayısı çok az ve bu kişiler yaratıcılık konusunda önde yer alıyorlar. Sizde iki hayvanı aynı anda veya çok kısa süre sonra ikisini de görebiliyorsanız bu sizin oldukça yaratıcı bir zekaya sahip olduğunuzu göstermektedir.Hangi emoji bu yazıya uygun?

Komik Komik
0
Komik
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
3
Şaşırtıcı
Harika Harika
3
Harika
Üzücü Üzücü
3
Üzücü
Trend Trend
0
Trend

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds